بایگانی

بایگانی برای دسته ی ‘دریافت اقامت پدر و مادر’

چگونه اسپانسر پرونده پدر و مادر خود شوید

پاسخ ویدیویی به سوالات مهاجرتی (شماره ۱۱): چگونه می توان برای پدر و مادر اقامت دایم گرفت؟

۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۹ دیدگاه

در این ویدیو به موضوع اسپانسرشیپ پدر و مادر پرداخته ام . اینکه چکونه فردی که مقیم کاناداست و یا سیتی زن این کشور است می تواند پدر و مادر خود را با ویزای اقامت دایم به کانادا بیاورد.

پاسخ ویدیویی به سوالات مهاجرتی (شماره ۱۰): چگونه می توان برای پدر و مادر ویزای موقت کانادا و یا سوپر ویزا گرفت؟

۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۶ دیدگاه

در این ویدیو در مورد دریافت ویزای موقت برای پدر و مادر و نیز سوپر ویزا برای آنان دریافت کرد. البته ویزای موقت منحصر به پدر و مادر نیست و برای دیگر افراد وابسته نیز می توان در این زمینه اقدام کرد.

ویزای اقامت بیشتری برای پدران و مادران صادر می شود

۱۴ آذر ۱۳۹۴ ۶ دیدگاه

یکی از اقدامات ضد مهاجر محافظه کاران محدود سازی شدید دریافت پرونده اسپانسرشیپ پدر و مادران بود. اساسا نگاه محافظه کاران به موضوع کاملا یک طرفه و توام با بدبینی بود. در ماموریتی که وزیر مهاجرت از نخست وزیر کانادا دریافت کرده است بر تغییرات در این سیاست تاکید شده است. از یک سو تعداد پرونده ای که برای رسیدگی دریافت می شود از ۵۰۰۰ به ده هزار افزایش خواهد یافت و از سوی دیگر قرار است رسیدگی به این پرونده ها سرعت بیشتری بگیرد.

dreamstime_xs_22069906

این احتمال می رود که در زمینه شرایط اسپانسرشیپ و نیز زمان تعهد اسپانسر که اکنون به لطف محافظه کاران بسیار سخت است تعدیلی صورت بگیرد.

اگر مایلید پدر و مادر خود را اسپانسر کنید با دفاتر کنپارس  تماس بگیرید.

وضعیت بسیار مناسب سوپر ویزا

۲۳ آبان ۱۳۹۲ ۱۴ دیدگاه

به نظر می رسد تنها برنامه آقای جیسن کنی که تاکنون کار کرده است و مشکلی بر مشکلات مردم اضافه نکرده همین سوپر ویزا است برای پدران و مادرانی که فرزندانشان در کانادا زندگی می کنند. درخواست سوپر ویزا این روزها به ندرت رد می شود.

اطلاعات بیشتر در سایت پارس کانادا هست اینجا بخوانید