چگونگی طرح سوالات در این وبلاگ

 

این وبلاگ آمادگی دارد سوالات متقاضیان مهاجرت را به طور محدود پاسخ گوید. البته عزیزانی که موکل من هستند و در ارتباط با پرونده در جریان خود می خواهند مطلبی بگویند و یا سوالی دارند باید حتما از روش ارتباط با دفاتر و یا ارسال ایمیل استفاده کنند و از گذاشتن کامنت در وبلاگ خودداری کنند به این دلیل که اولا وبلاگ وسیله ارتباط رسمی ما نیست و رکورد نمی شود دوم اینکه بنده تعهدی به پاسخگویی فوری ندارم شاید موضوع شما فوری باشد و از همه مهمتر اینکه وبلاگ فضای عمومی است و نمی توان جزییات پرونده شما را در آن مطرح کرد.

پس این وبلاگ برای طرح سوالات غیر موکلین است البته موکلین سوالات غیر مرتبط با پرونده خود را می توانند مطرح کنند.

 

دوستان می توانند به روشهای زیر سوال کنند:

 

۱- در مورد سوالات مرتبط با مطالب زیر همان مطلب در قسمت کامنتها

۲- در مورد سوالاتی که قبلا در مورد آن مطلبی نوشته نشده در کامنت همین مطلبی که هم اکنون می خوانید

۳- تکمیل و ارسال فرم زیر که در این صورت سوال شما و پاسخ آن  اگر قبلا در این وبلاگ مطرح نشده باشد به صورت مطلب جدید نوشته خواهد شد

۴- تنها سوالات کلی پاسخ داده می شود و مواردی که نیاز به صرف وقت و بررسی شرایط ویژه یک فرد دارد امکان پاسخ ندارد.  بنابراین با امکان طرح سوال در این وبلاگ وظیفه مشاور و یا وکیل شما را به عهده نمی گیریم.

 

لطفا در طرح سوالات خود نکات زیر را رعایت کنید:

 

۱- قبل از طرح سوال وبلاگ را برای پاسخ سرچ کنید

۲- حتما فارسی تایپ کنید و یا انگلیسی بنویسید. مطالب فینگلیش حذف می شوند

۳- کوتاه و مختصر بنویسید و سوالات روشن مطرح کنید. 

۴- از همه مهمتر در مورد زمان رسیدگی به پرونده خود نپرسید. سوالی است که با توجه به وضعیت فعلی امکان پاسخ ندارد. در سایت کنپارس صفحه نامه ها ی رسیده کنپارس هر هفته برای راهنمایی دوستان در این زمینه به روز می شود و می توانید پیگیر آن صفحه باشید و پرونده خود را مقایسه کنید.

۵- با توجه به اینکه سوالات غیر موکلین به طور محدود پاسخ خواهد گرفت اگر موکل هستید حتما در سوال اعلام کنید.

 

نام و نام خانوادگی (الزامی)

پست الکترونیک (الزامی)

موضوع

پیغام

 1. مهرداد
  ۱۶ فروردین ۱۳۹۷ در ۰۹:۲۸ | #1

  سلام جناب مختاری،
  من ۶ سال در امریکا دانشجو بودم. الان ایران هستم و در پروسه مهاجرت کانادا هستم. برای دریافت گواهی عدم سوء پیشینه از دچار مشکل شده ام. جایی خوندم که پلیس + ۱۰ در خیابان پاسداران اثرانگشت لاتین انجام میده. من هم مراجعه کردم و روی فرم مربوطه ، اثرانگشت گرفته شد و من هم ارسال کردم برای دوستان به امریکا که از اونجا پیگیری کنن. اما واقعا نمیدونم اثرانگشت گرفته شده در ایران اعتبار دارد. با توجه به زمان طولانی پروسه صدور گواهی (حدود ۳-۴ ماه)، ممکن است زمان رو از دست بدهم. ایا شما راهی سریعتر و مطمئنتر سراغ دارید؟
  با سپاس فراوان

  • ۱۸ فروردین ۱۳۹۷ در ۲۳:۴۲ | #2

   در سایت fbi در این‌مورد روش اقدام را روشن توضیح داده
   اگر مطابق ان عمل کرده اید
   انجام می شود

برگه نظرات
1 54 55 56 175
 1. بدون بازتاب