چگونگی طرح سوالات در این وبلاگ

 

این وبلاگ آمادگی دارد سوالات متقاضیان مهاجرت را به طور محدود پاسخ گوید. دوستان می توانند به روشهای زیر سوالات خود را مطرح کنند:

 

۱- در مورد سوالات مرتبط با مطالب زیر همان مطلب در قسمت کامنتها

۲- در مورد سوالاتی که قبلا در مورد آن مطلبی نوشته نشده در کامنت همین مطلبی که هم اکنون می خوانید

۳- تکمیل و ارسال فرم زیر که در این صورت سوال شما و پاسخ آن  اگر قبلا در این وبلاگ مطرح نشده باشد به صورت مطلب جدید نوشته خواهد شد

۴- پاسخ موکلین کنپارس بدون محدودیت داده می شود هر چند بهتر است سوالات خود را از طریق ایمیل با ما در میان بگذارند اما در مورد غیر موکلین تنها سوالات کلی پاسخ داده می شود و مواردی که نیاز به صرف وقت و بررسی شرایط ویژه یک فرد دارد امکان پاسخ ندارد.  بنابراین با امکان طرح سوال در این وبلاگ وظیفه مشاور و یا وکیل شما را به عهده نمی گیریم.

 

لطفا در طرح سوالات خود نکات زیر را رعایت کنید:

 

۱- قبل از طرح سوال وبلاگ را برای پاسخ سرچ کنید

۲- حتما فارسی تایپ کنید و یا انگلیسی بنویسید. مطالب فینگلیش حذف می شوند

۳- کوتاه و مختصر بنویسید و سوالات روشن مطرح کنید. 

۴- از همه مهمتر در مورد زمان رسیدگی به پرونده خود نپرسید. سوالی است که با توجه به وضعیت فعلی امکان پاسخ ندارد. در سایت کنپارس صفحه نامه ها ی رسیده کنپارس هر هفته برای راهنمایی دوستان در این زمینه به روز می شود و می توانید پیگیر آن صفحه باشید و پرونده خود را مقایسه کنید.

۵- با توجه به اینکه سوالات غیر موکلین به طور محدود پاسخ خواهد گرفت اگر موکل هستید حتما در سوال اعلام کنید.

 

نام و نام خانوادگی (الزامی)

پست الکترونیک (الزامی)

موضوع

پیغام

 1. امیرعلی
  ۱۵ بهمن ۱۳۹۴ در ۰۹:۲۲ | #1

  با سلام خدمت آقای مختاری
  سوال من در رابطه با فرم IMM5669Eکه مربوط به ارسال مدارک پس از دریافت سی اس کیو به فدرال می باشد( نوع مهاجرت اسکیل ورکر) در قسمت شماره ۱۰ مربوط به Government Position آیا من و همسرم که معلم رسمی آموزش و پرورش هستیم نیاز به پر کردن این قسمت می باشد . با تشکر

 2. فرهاد
  ۱۰ بهمن ۱۳۹۴ در ۰۸:۲۵ | #3

  سلام.با تشکر از شما .یه سوال دارم اینکه شما در مورد کار یابی در ونکور میتوانید کمک بفرماعید؟ویک سوال دیگر که برای خرید خانه در اینجا کسی را میشناسید که راهنماییم آن فرماید ؟اگر هست آدرس تلفنش را به من بدهید متشکرم سر افراز باشید.

 3. فرهاد
  ۱۰ بهمن ۱۳۹۴ در ۰۸:۲۱ | #4

  سلام.با تشکر از شما .یه سوال دارم اینکه شما در مورد کار یابی در ونکور میتوانید کمک ورانداز بفرماعید؟ویک سوال دیگر که برای خرید خانه در اینجا کسی را میشناسید که راهنماییم آن فرماید ؟اگر هست آدرس تلفنش را به من بدهید متشکرم سر افراز باشید.

برگه نظرات
1 50 51 52 175
 1. ۲۹ مرداد ۱۳۹۱ در ۰۶:۲۷ | #1