درباره من

درباره من اینجا بخوانید

 1. لیلا
  ۱۸ فروردین ۱۳۹۷ در ۰۷:۴۸ | #1

  با سلام و خسته نباششید. من و همسرم برای کبک(اسکیل ورکر) اقدام کردیم. امسال بهمراه نامه مدیکال، نامه ایی مبنی بر سوء پیشینه عراق برای همسرم نیز دریافت کردیم. با توجه به اینکه همسرم مدتی در کردستان عراق در یک شرکت ایرانی کار می کردند، کانادا از همسرم نامه سوء پیشینه عراق را درخواست کرده بودند. که همسرم در اربیل عراق کلیه کارها را انجام دادند و سوء پیشینه را دریافت کردند. در مدرک ارائه شده به همسرم ، همه مهرها به انگلیسی و عربی، نوشته شده حکومت اقلیم کردستان-عراق. آیا همین نامه برای ارسال به اداره مهاجرت کافیست؟ضمنا در صفحه بعد نیزاثر انگشت (هر ده انگشت) همسرم نیز پرینت و مهر و امضای اقلیم کردستان-عراق زده شده است؟ اآیا این روند عادیست و نیازی نیست به بغداد ارسال شود ؟( دراقلیم کردستان که همسرم سوال کرده بودند گفته بودند همین نامه کافیست).

 2. محمد
  ۱۵ فروردین ۱۳۹۷ در ۱۴:۴۲ | #3

  با سلام : مختصری از بیوگرافی و رزومه کاری جهت استحضار اعلام میگردد .
  اینجانب محمد متولد ۱۳۴۸ و مجرد هستم .
  دراثرحادثه ای از قسمت راست بدن دچار معلولیت جسمی حرکتی گردیده ام . اما بدون هیچ گونه وسیله کمکی و بدون وابستگی به دیگران تمام امورات شخصی خودم را انجام میدهم .
  دارای مدرک کارشناسی (لیسانس)دررشته جغرافیای طبیعی با گرایش ژئومورفولوژی از دانشگاه آزاد اسلامی واحد یادگارامام شهرری و مدرک کارشناس ارشد (فوق لیسانس)دررشته سنجش ازدور وسیستم اطلاعات جغرافیایی GIS&RS گرایش مدیریت مخاطرات محیطی از دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم تحقیقات تهران می باشم .
  کارشناس رسمی سازمان جنگلها و مراتع کشور در تهران با ۲۹ سال تجربه و تخصص وسابقه کاری در زمینه جنگلکاری ، جنگلداری ، معادن ، کمیسیون تعیین تکلیف اراضی اختلافی ، حقوقی ، حفاظت و حمایت از جنگلها و مراتع و جلوگیری از تخریب وتصرف غیر قانونی منابع ملی توسط افراد فرصت طلب و سودجو و چند سال مسئول منابع طبیعی کن و سولقان تهران وسایر امورات محوله حسب دستور مقام مافوق مرتبط با حیطه عملکرد کاری …سازمان متبوع با پرداخت حق بیمه به ماخذ کامل مشغول فعالیت می باشم .
  تمایل دارم بطور دائم به کشورهای آمریکا یا کانادا مهاجرت نمایم .
  لطفا” بذل محبت فرموده در این خصوص راهنمایی و نتیجه را از طریق پست الکترونیکی اعلام فرمایند .
  که مزید بر تشکر و امتنان خواهد بود . سپاسگزارم .

 3. Mohsen
  ۱۳ فروردین ۱۳۹۷ در ۰۸:۳۶ | #5

  با سلام ، من ۳۷ سال سن دارم و همسرم ۳۴ یک دختر ۴ ساله دارم و ما امسال دوباره برای بچه دار شدن برنامه داریم ٫ آیا با تولد کودک م در کانادا میتوانیم تابعیت بگیریم ؟
  با تشکر

  • ۱۸ فروردین ۱۳۹۷ در ۲۳:۴۷ | #6

   بچه تابعیت می کیرد ولی شما نه تنها تابعیت که حتی اقامت دایم هم به این دلیل نمی گیرید

برگه نظرات
1 9 10 11 5
 1. بدون بازتاب