برنامه سرمایه گذاری کبک آوریل ۲۰۱۶ بازگشایی می شود

۷ بهمن ۱۳۹۴

برنامه سرمایه گذاری کبک در تاریخ ۲۹ ژانویه ۲۰۱۶ با دریافت ۱۷۵۰ پرونده بسته شد. از این تعداد ۱۲۰۰ پرونده عملا مختص چین و بقیه یعنی ۵۵۰ پرونده سهم بقیه دنباست. کنپارس خوشبختانه سهمیه محدود ولی در مقایسه با تعداد کل ظرفیت قابل توجهی داشت که همه آن به همت تیم مجرب ما در تهران و مونترآل به موقع در سیستم کبک ثبت شد. تعدادی از پرونده ها نیز که موفق به دلیل کمی وقت امکان تکمیل مدارک را نیافتند در سهمیه امسال ما منظور خواهند شد و توصیه می کنیم تا قبل از باز شدن برنامه نسبت به تکمیل مدارک خود اقدام کنند.

quebecInvest

برنامه سال ۲۰۱۶ بدون تغییر در مقایسه با برنامه سال ۲۰۱۵ بازگشایی می شود و همه شرایط مانند دوره قبل است به این معنی که متقاضی نیازمند داشتن دست کم دارایی معادل یک میلیون و ششصد هزار دلار است و بایستی رقم ۲۲۰ هزار دلار در صورت قبولی پرداخت کند. هزینه قانونی برای رسیدگی به پرونده در مرحله کبک نیز ۱۵ هزار دلار است. برای اطلاعات بیشتر در مورد این برنامه این مطلب را بخوانید 

امسال مانند سال قبل کنپارس موفق شده است با مذاکره و جلب موافقت یکی از موسسات مالی درگیر  سهمیه قطعی بگیرد به این معنی که تعداد معینی از ظرفیت ۱۷۵۰ نفری امسال را پرونده های ارسالی از کنپارس تشکیل خواهد داد. به این ترتیب ما به تعدادی که امکان ثبت داریم قرارداد خواهیم بست و به دیگر سخن هر کس با کنپارس برای این برنامه وارد قرارداد می شود در صورت تکمیل مدارک در زمان تعیین شده ما می تواند اطمینان داشته باشد که یکی از ۱۷۵۰ پرونده ارسالی به اداره مهاجرت است که به طور قطعی مورد بررسی این اداره قرار خواهد گرفت.

خوشبختانه کنپارس در برنامه سرمایه گذاری کبک کارنامه درخشانی دارد و نرخ قبولی پرونده های کنپارس بسیار بالاتر از نرخ متوسط قبولی پرونده های ایرانیان در این برنامه است. از سوی دیگر کنپارس در انتخاب متقاضیان سرمایه گذاری دقت ویژه ای دارد و تنها در صورتی با متقاضی قرارداد قطعی بسته می شود که شانس قبولی پرونده متقاضی کمتر از ۹۰ درصد ارزیابی نشود. همه متقاضیان با مدیریت مجموعه مصاحبه اولیه خواهند داشت و همه امور این دسته از پرونده ها با نظارت مستقیم ایشان انجام می شود. علاوه بر همه اینها آمادگی برای مصاحبه احتمالی نیز از سوی آقای مختاری مدیریت مجموعه انجام می شود و این سنتی است که در مجموعه کنپارس برای ده سال گذشته جریان داشته است و همچنان متعهدیم که با نهایت دقت و کیفیت پرونده های سرمایه گذاری را به سرانجام برسانیم.

پیش بینی می شود ظرفیت محدود ما دوام چندانی نداشته باشد و در زمان نه چندان طولانی تکمیل شود از اینرو از متقاضیان تقاضا داریم تا قبل از پایان سال جاری خورشیدی ۹۴ برای عقد قرارداد مراجعه کنند. بدیهی است در صورتی که عدد قراردادها تا آن زمان به ظرفیت تعیین شده ما برسد روند عقد قرارداد متوقف خواهد شد. در صورت تمایل به عقد قرارداد سرمایه گذاری کبک  با کنپارس لطفا به نشانی info @ parscanada.com  با رعایت نکات زیر تماس بگیرید:

موضوع ایمیل را حتما Quebec Investor بنویسید

در متن ایمیل اطلاعات زیر را برای ما ارسال کنید

نام و نام خانوادگی

شماره تلفن تماس

در صورت تمایل نشانی پستی

در صورت تمایل اشاره مختصر به شغل و میزان دارایی

از همراهی شما سپاسگزاریم

 1. وندا
  ۱۵ خرداد ۱۳۹۵ در ۰۶:۲۵ | #1

  با روش سرمایه گذاری کبک میشه اونجا در کالج هم درس خوند؟ایا میشه ملکی رو خریداری کرد؟یا اینکه برای درس خوندن در اونجا باید از ویزای تحصیلی اقدام کرد که خیلی هم سخت میگیرند و امکان پذیرفته شدن خیلی کمه؟

  • ۱۵ خرداد ۱۳۹۵ در ۱۲:۲۹ | #2

   وقتی از روش سرمایه گذاری و یا هر روش دیگری اقامت دایم کانادا را گرفتید مانند کاناداییها حق دارید درس بخوانید یا کار کنید و …
   نیاز به مجوز جداگانه ندارد

 2. وندا
  ۱۴ خرداد ۱۳۹۵ در ۱۰:۵۶ | #3

  سلام
  با روش سرمایه گذاری کبک بعد از چندسال اقامت دائم دریافت میکنیم؟

 3. ارین
  ۱۷ بهمن ۱۳۹۴ در ۲۱:۴۲ | #5

  سلام،من ۱۲سال سابقه کار آرایشگری دارم میخواستم بدونم برای مهاجرت به چه کشور هایی باید اقدام کنم.
  گریم سینمای بلدم و کار کردم
  پاکسازی پوست و مو
  زبان انگلیسی م ضعیفه،ولی زود میتونم یاد بگیر م

  • ۳۰ بهمن ۱۳۹۴ در ۲۲:۱۵ | #6

   با این شرایطی که فرمودید امکان اقدام تنها در ای بی ۳ برای آمریکا دارید
   با دفتر تماس بگیرید

 4. الهام
  ۱۷ بهمن ۱۳۹۴ در ۰۹:۱۰ | #7

  سلام اقای مختاری
  با این همه پرونده ی تلنبار شده و با این سرعت کم انکارا ، به نظر شما چه باید کرد؟ما وبسیاری دیگر از دوستان همچنان منتظریم؟

 5. میلاد
  ۱۶ بهمن ۱۳۹۴ در ۱۴:۴۰ | #9

  با سلام و خسته نباشید
  میخواستم بپرسم میشه الان برای ثبت اکانت و درخواست ویزا اقدام کرد یا نه

 6. شاهین
  ۱۳ بهمن ۱۳۹۴ در ۱۶:۳۱ | #11

  جناب مختاری دیروز داشتم سی اس کیوم رو نگاه میکردم که متوجه شدم تو یک قسمت زد bureau de federal BVC DAMAS راستش الان یکم نگرانم چون تاریخ سی اس کیوم برای دسامبر ۲۰۱۵ هست و در این تاریخ هیچ دفتری تو دمشق نیست میخواستم بدونم برای بقیه هم همینطوره با تشکر.

 7. Majid
  ۱۲ بهمن ۱۳۹۴ در ۱۳:۲۳ | #13

  با سلام خدمت شما و همکارانتان
  خسته نباشید جناب مختاری ، با کسب موفقیت در ١۶ فوریه به امید خدا

 8. مسعود
  ۸ بهمن ۱۳۹۴ در ۰۷:۲۹ | #14

  با سلام و احترام خدمت جناب آقای دکتر مختاری،
  ضمن تشکر از زحمات شما و مجموعه کنپارس، می خواستم بدونم که شمارش اپلیکیشن های ارسالی توسط سیستم Mon Projet از کی شروع میشه؟
  به عبارت دیگه آیا زمان تکمیل فرم ها در سیستم که از ۲۵ ژانویه شروع شده اهمیت داره و یا تمامی کسانی که اکانت ایجاد کرده اند تا ۱۵ فوریه می توانند فرم هاشون را تکمیل کنند؟
  با سپاس فراوان

  • ۱۶ بهمن ۱۳۹۴ در ۱۱:۴۶ | #15

   تا ۱۵ فوریه می توانند پروفایل تکمیل کنند و شمارش از صبح روز ۱۶ است که تهیه پروفایل هم متوقف شده است و افراد تنها ثبت می کنند

دیدگاه ها مسدود است.