خانه > نیروی متخصص فدرال > تحلیلی بر پیامدهای رای دادگاه و شکست حقوقی وزیر

تحلیلی بر پیامدهای رای دادگاه و شکست حقوقی وزیر

۲۹ خرداد ۱۳۹۱

 

خبر رای خوشحال کننده دادگاه فدرال را زمانی در سایت کنپارسنوشتم که در ایران نیمه شب بود با وجود این در اندک زمانی بیش از ۱۰۰ نفر آنرا خوانده بودند و چند ایمیل هم دریافت کردم که باعث شد برای رفع ابهام همان مطلب را چند بار بازنگری کنم. این البته خود نشان از این داشت که دوستان مخاطب ما به اهمیت این رای پی برده اند. در این گفتار تلاش می کنم اهمیت این رای را از دست کم دو جهت بررسی کنم و در پایان به تاثیر آن در وضعیت پرونده های ما در دادگاه خواهم پرداخت.

.

.

این مطلب را در سایت کنپارس اینجا بخوانید

 1. بهاره
  ۳۰ تیر ۱۳۹۱ در ۰۵:۴۱ | #1

  با سلام وتشکر از ا ینکه جوا ب ا یمیلم را دا دید
  خواهش میکنم کشوری را که شما تایید میکنید وبرای زندگی مناسب است را بفرمایید با شرایط فعلی من درصورت امکان

  با تشکر

 2. ع. بصیری
  ۲۵ تیر ۱۳۹۱ در ۱۰:۵۱ | #2

  با سلام ، من شخصا (بدون استفاده از وکیل) در سال ۲۰۱۰ در ۳۸ رشته با NOC 0213 تقاضای مهاجرت کرده و تا مرحله Application number پیش رفتم ولی د رتاریخ ۱۵ می ۲۰۱۲ بوسیله نامه پستی به من اعلام شده است که افیسر مربوطه از تجربه کاری من قانع نشده است (در حالیکه من مستندات کافی در این زمینه داشته و ارائه کرده ام )ضمنا این نامه حدود یک ماه بعد به دست من رسیده است ، من یک نامه اعتراضی برای سفارت کانادا در آنکارا فرستادم و می خواهم یک نسخه نیز به دادگاه فدرال بفرستم ، سوالات من به ترتیب :
  ۱ شما چگونه می توانید به من کمک کنید (در حالینکه من توسط سازمان شما اقدام نکرده ام )
  ۲٫ آدرس پست الکترونیک دادگه فدرال و یا هرجای دیگری که می توانم نامه اعتراضی خود را بفرستم را می توانید به من بدهید . ؟
  ۳٫ من از مشهد اقدام کرده ام ، دفاتر شما در مشهد کجاست و آیا به من کمک می کنند ؟

  • ۲۵ تیر ۱۳۹۱ در ۲۱:۳۹ | #3

   ۱- اقدام در دادگاه ربطی به پرونده اصلی شما ندارد وکیل شرکت ما شما را در دادگاه نمایندگی می کند
   ۲- دادگاه را نمی توان با ایمیل شکایت کرد باید وکیل بگیرید کلی تشریفات دارد که شما حتی اگر در کانادا هم بودید نمی توانستید قانونا خودتان انجام دهید
   ۳- فعلا در مشهد فعال نیستیم مایل بودید با دفتر ما در تهران خانم امیریان تماس بگیرید ۲۲۰۲۵۰۸۴

 3. مازیار
  ۱۷ تیر ۱۳۹۱ در ۱۵:۲۹ | #4

  آقای مختاری عزیز
  با درود و آرزوی موفقیت و کامیابی برای شما و همه دوستان
  میشه لطف کنید و آمار دقیق تعداد پرونده های فاینالایز شده و همچنان این پروسس مانده از جمع شرکت کننده در شکایت حقوقی شرکت کنپارس از اداره مهاجرت را اینجا اعلام بفرمایید.
  در ضمن خواهش می کنم در اولین فرصت از روند ادامه شکایت و پیگیری آن ما را مطلع کنید.
  باز هم از تمام زحماتتون تا اینجای کار ممنونم

 4. هلن
  ۱۷ تیر ۱۳۹۱ در ۰۶:۲۴ | #6

  سلام
  من جزو گروه ۳۹ رشته ای بودم. و به عنوان معلم زبان درخواست کرده بودم. فوق لیسانس آموزش زبان هم هستم. دیروز ۷ جولای پس از یک ماه نامه ای دریافت کردم که با درخواست من مخالفت کرده بودند.
  امتیاز من بیش از حد تغیین شده بود و مدارکم نیز کامل بود. ولی آنکارا مخالفت کرد.
  چه پیشنهادی برای من دارید؟

 5. بی تا
  ۱۶ تیر ۱۳۹۱ در ۱۷:۵۹ | #8

  سلام جناب دکتر مختاری
  ضمن تشکر از زحمات شما من هم دقیقا مانند کیان عزیز خواهشمندم با توجه به پایان ماه جون ادامه روند دادخواست را از طریق دادگاه پیگیری نمایید هر کاری هم که لازمه ما انجام بدیم بهمون اعلام کنید.
  با سپاس

 6. كيان
  ۱۱ تیر ۱۳۹۱ در ۰۵:۲۷ | #9

  جناب آقای دکتر
  با سلام
  با توجه به اتمام ماه جون و عدم نهایی شدن پرونده بخشی از شاکیان خواهشمندم در مورد اقدامات آتی برای به نتیجه رساندن پرونده ها اظهار نظر فرمایید.
  خواهشمندیم ایندفعه زمان را از دست ندهید.
  با تشکر

 7. كيان
  ۱۱ تیر ۱۳۹۱ در ۰۵:۲۵ | #11

  جناب آقای دکتر
  با سلام
  با توجه به اتمام ماه جون و عدم نهایی شدن پرونده بخشی از شاکیان خواهشمندم در مورد اقدامات آتی برای به نتیجه رساندن پرونده ها اظهار نظر فرمایید.
  با تشکر

 8. حمید
  ۸ تیر ۱۳۹۱ در ۲۱:۴۶ | #12

  با سلام مجدد
  لطفا به سوال من پاسخ دهید!
  من لیسانس مترجمی زبان دارم و بیش از پنج سال از فارق التحصیلی من می گذرد. و سابقه کارم تدریس زبان بوده است. در ضمن در این مدت یک کتاب ترجمه کرده ام که با نام خودم به چاپ رسیده است.
  می خواستم بدانم همین کتاب می تواند سابقه کار ترجمه برای من محسوب شود؟
  آیا اگر برای اسکیل ورکر کبک اقدام کنم امتیاز رشته را می گیرم؟
  در ضمن من در رشته ی ام بی ای فوق لیسانس دارم. آیا ارائه این مدرک تحصیلی باعث می شود که امتیاز رشته ی مترجمی را نگیرم؟
  پیشاپیش از پاسخگویی شما سپاسگزارم.

  • ۹ تیر ۱۳۹۱ در ۲۲:۲۸ | #13

   چیزی را مخفی نکنید و فوق لیسانس را هم ارایه کنید
   به نظر من شما چون در ۵ سال گذشته کار ترجمه داشته اید امتیاز آنرا می گیرید به شرط اینکه طول زمان قرارداد ترجمه کافی باشد.

 9. حامد
  ۸ تیر ۱۳۹۱ در ۱۰:۴۹ | #14

  دیدگاه شما پس از تائید مدیر سایت نمایش داده می شود.

  با درود و سپاس از زحمات شما
  از موکلین همراهی کننده شما در شکایت کنپارس می با شم. لطفا در صورتی که اداره مهاجرت تا پایان جون و طبق وعده خودش اقدام به صدور مدیکال برای شاکیان نکرد دوباره پرونده را به جریان بندازید. این وزیری که من میبینم همه ما را دور می زند و خواهد گفت همه طبق وعده ما اینپروسس شده اند!

 10. فاطمه
  ۷ تیر ۱۳۹۱ در ۱۰:۵۰ | #16

  با سلام و خسته نباشید بابت زحمات بی شائبه تان،
  من برای کبک اقدام کرده ام و با توجه به طولانی شدن بیش از حد روند بررسی پرونده های کبک آیا امکان طرح چنین شکایتی برای اداره مهاجرت کبک وجود دارد؟

  • ۸ تیر ۱۳۹۱ در ۰۷:۲۱ | #17

   لطف دارید. پتیشنی را که دوستان تهیه کرده اند را امضا کنید نوبت شکایت هم می رسد

 11. محمدرضا
  ۶ تیر ۱۳۹۱ در ۱۹:۳۵ | #18

  با عزص سلام همکلاسی قدیمی امیدوارم که حالتان درکنار خانواده خوب باشد دوست دارم ازحال واحوال انجا برایم بنویسی آنجا درچه قسمتی مشغول هستی؟ از همشهریایت آدرست را گرفتم.باتشکر

 12. امير
  ۶ تیر ۱۳۹۱ در ۰۳:۴۰ | #20

  درود جناب مختاری
  دوستان در کامنتهایشان انچه باید گفته شود گفتند و من نیز فقط تنها کلامی که میتوانم بگویم سپاس و خسته نباشید از این حرکت انقلابی بود که شما انجام دادید…تنها در پایان خواستم بگویم که نامه اینترنتی شما در مورد متقاضیان کبک را که شوربختانه مدت زیادی در صف انتظار بودند را امضا کردم….برای ما که از ۲۰۱۰ منتظر مدیکال هستیم چه راهکاری را ارائه میکنید؟
  الان مدت ۵ ماه و نیم هست که از ارسال اپدیت مدارک میگذرد؟خرسند میگردم در این مورد نیز پاسخ دهید
  با سپاس
  بدرود

 13. زهره
  ۴ تیر ۱۳۹۱ در ۱۳:۲۷ | #22

  سلام آقای دکتر با تشکر از زحمات شما
  من برای skill worker کبک اقدام کردم و منتظر دریافت آپدیت مدارکم هستم نامزد من مدرک avionic داره (فوق دیپلم و هم کارشنسی) تا به حال هم ۳ بار به کانادا مسافرت کرده و دوره های هواپیمایی و الکترونیک پرواز را گذرانده وcertificate کانادایی و انگلیسی هم داره با ۸ سال سابقه کار در هواپیمایی آسمان می خواستم بدونم ازدواج ما و ارائه مدارک نامزدم تاثیری در سرعت پرونده من داره یا نه؟ با تشکر از زحمات شما.

 14. مسعود محرابی
  ۳ تیر ۱۳۹۱ در ۱۷:۰۰ | #24

  سلام دکتر جان
  سایت کنپارس امروز چی شده بود ؟ خلاصه که ما کلی نگران شدیم چون ما تا هر روز اولین کارمون رو که چک کردن مطالب جدید سایت هست رو انجام ندیم روزمون روز نمیشه.
  امیدوارم که همواره شاد و سلامت باشید

 15. Amir
  ۳ تیر ۱۳۹۱ در ۱۱:۴۲ | #26

  سلام آقای مختاری
  طبق اطلاعات من قبلا غیر از فرمهایی که اینجا معرفی شدن (برای نیروی کار ماهر فدرال)
  http://www.cic.gc.ca/english/information/applications/skilled.asp
  یه فرم هم مربوط به ویزا آفیس دمشق بود که متقاضیان ایرانی باید پر میکردن و ارسال میکردن. حالا که ویزا آفیس شده آنکارا چه فرمی باید پر بشه؟ من همه مدارکم اماده ارساله که با معرفی مشاغل و ظرفیت جدید اول جولای میخوام بفرستم. لطفا راهنمایی کنید که ایا فرم خاصی برای وبزا آفیس آنکارا لازمه پر بشه؟ و اینکه این فرم کجاست؟ من نه در سایت CIC و نه در سایت آنکارا نتونستم این فرم را پیدا کنم.

  لطفا بزرگواری کنید و راهنمایی بفرمایید.

 16. شهاب
  ۳ تیر ۱۳۹۱ در ۰۲:۴۸ | #28

  سلام آقای مختاری.
  واقعا پیروزی بزرگی بود. من وقتی خبر برگشت پرونده های سی و هشت رشته ای رو شنیدم خیلی براشون ناراحت شدم.
  و یه سوال
  من الان پرمننت رزیدنت هستم و توی کانادا. میخام ببینم آیا میشه مدارکی که برای گرفتن ویزا به کانادا فرستادم رو ازشون پس بگیرم. الان مدرک آیلتسی که فرستاده بودم رو لازم دارم. ممنون از کمکهاتون

 17. منصوره
  ۲ تیر ۱۳۹۱ در ۰۶:۴۷ | #30

  سلام آقای دکتر مختاری و تبریک می گم بابت موفقیت بدست آمده. شاید طرح سوال من اینجا بی ربط باشه ولی ممنون می شم منو راهنمای کنید. من از طریق اسکیل ورکر برای کبک پارسال این موقع اقدام کرم الان هم نامه انتظارم آمده میخواستم یه سری تغییرات ائم از تغیر شماره پاس و تغیر شغل رو اعلام کنم با ایمیل براشون فرستادم که گفتن قابل قبول نیست باید پست کنید . آیا از نظر شما لازم هست اون فرم اولیه که قبل فرستادم پر کنم براشون یا نه؟ اگر بخوام پر کنم می تونم سطح زبانمو تغیر بدم می خوام سطح انگلیسی پایین بیارم و فرانسه رو بالاتر کنم؟ باز هم ممنون هستم بابت زحماتتون. موفق باشید. 

 18. sara
  ۱ تیر ۱۳۹۱ در ۰۹:۵۸ | #32

  جناب آقای دکتر با عرض سلام و خسته نباشید .
  من و همسرم متقاضی رشته های ۲۹ گانه نیروی متخصص فدرال هستیم ۶۸ امتیاز داریم و ۱۰ ماه است که فایل نامبر دریافت کرده ایم ۲ سوال از شما داشتم :
  ۱ – همسر من اخیرا موفق به دریافت یک پیشنهاد کاری از کانادا شده است به نظر شما باید این مدرک را پست کنیم یا منتظر تقاضای آپدیت شویم ؟
  ۲- آیا این پیشنهاد کار به سریعتر شدن پروسه دریافت ویزای ما کمک می کند؟
  با تشکر از راهنمایی های همیشگی شما
  سارا – شیراز

  • ۱۴ تیر ۱۳۹۱ در ۰۲:۵۵ | #33

   ۱- این پیشنهاد کار با AEO و یا LMO همراه است؟ اگر نیست معتبر نیست
   ۲- اگر یکی از تاییدیه های بالا را داشته باشد بله

 19. بهزاد
  ۱ تیر ۱۳۹۱ در ۰۸:۴۶ | #34

  سلام جناب آقای مختاری

  آفای مختاری با توجه به طولانی شدن پرونده های کبک در قسمت فدرال شما فکر نمی کنید که در این مقطع زمانی اعتراض یا شکایت از دولت فدرال لازم است ؟

 20. Farid
  ۱ تیر ۱۳۹۱ در ۰۰:۵۰ | #35

  “The minister can set instructions that permit him to return some applications without processing them at all, and thus obviously there is no further duty in respect of those applications,” the judge wrote in a 24-page decision.

  “However, for those that are determined eligible for processing, the duty to do so in a reasonably timely manner remains

 21. neda
  ۳۱ خرداد ۱۳۹۱ در ۲۲:۲۴ | #36

  سلام جناب آقای دکتر مختاری

  من و همسرم از انتخاب شما بعنوان وکیلی مقتدر بسیار خوشحال هستیم و این پیروزی بزرگ رو به شما و تمامی موکلینتون تبریک میگیم .اگرچه فایل خودم به ناحق با وجود مدارک اصل صادره از بییمه رد شده ولی به خاطر پیروزی شما خرسندیم. جناب دکتر عزیز ایا امکان تغییر رای در پرونده من وجود داره. صمیمانه سپاسگذارم.

  • ۱۴ تیر ۱۳۹۱ در ۰۲:۴۰ | #37

   لطف دارید. پرونده شما مشکلش بیمه نیست. شما را متهم به ارایه مدرک جعلی کرده اند. می دانم شما مدرک جعلی نداده اید ولی مشاور قلابی (متقلب مشهور اصفهانی) که پرونده را ارسال کرده است احتمالا مدرکی تقلبی در پرونده گذاشته بدون اطلاع شما. مدارک کاری صحیح شما را دوباره ارسال می کنیم و توضیح می دهیم.

 22. ۳۱ خرداد ۱۳۹۱ در ۱۲:۲۹ | #38

  سلام جناب مختاری من نیز مانند جناب فرهنگ فر جزو اولین کسانی بودم که در پرونده حقوقی شما شرکت کردم نه تنها برای قبولی پروندم بلکه برای اینکه هنوز بر این باورم که دلیل اصلی عدم موفقیت جوامع ایرانی چه در خارج و چه در داخل ایران نبود حس اعتماد است.در این مدت بسیار شنیدم که این کار ره به جایی نخواهد برد ولی امروز خوشحالم که من هم به عنوان جزوی کوچک از این حرکت تاثیر برانگیز بوده و نقشی حتی شده کوچک ایفا کردم وظیفه خودم دونستم مراتب تشکر خودمو از تلاشهای جنابعالی و همکارانتون که دلسوزانه و با حس تعهدی فراتر از حیطه کاریتان به این امر مهم پرداختید ابراز دارم شاید برای من نتیجه این حرکت مهم باشد ولی از اون مهم تر حس دلسوزی،تعهد،ایمان و استواری شما در نیل به اهداف جامعه ایرانی میباشد.
  سربلند و پیروز باشید.  

 23. نوشین
  ۳۱ خرداد ۱۳۹۱ در ۰۵:۰۷ | #39

  این یعنی این که ما که شکایت نکردیم پرونده هایمان فاینالایز نمی شود؟و باید بمانیم ممنون

 24. حامد
  ۳۰ خرداد ۱۳۹۱ در ۱۷:۲۰ | #40

  با درود و سپاس از زحمات شما
  از موکلین همراهی کننده شما در شکایت کنپارس می با شم. لطفا در صورتی که اداره مهاجرت تا پایان جون و طبق وعده خودش اقدام به صدور مدیکال برای شاکیان نکرد دوباره پرونده را به جریان بندازید. این وزیری که من میبینم همه ما را دور می زند و خواهد گفت همه طبق وعده ما اینپروسس شده اند!

 25. اهرابی
  ۳۰ خرداد ۱۳۹۱ در ۰۹:۰۹ | #42

  جناب آقای مختاری،
  از زحمات شما و همکارانتان بسیار سپاسگزارم. به امید توفیق بیشتر

 26. سمانه
  ۳۰ خرداد ۱۳۹۱ در ۰۷:۵۷ | #43

  سپاس جناب مختاری و حقیقتن خسته نباشید

 27. محمد
  ۳۰ خرداد ۱۳۹۱ در ۰۷:۳۱ | #44

  دست مریزاد دکتر.
  ممنون از این همه انرژی که صرف موکلینتون میکنین.
  امیدوارم همکاران کم انصافتون لااقل تیتر خبر این پیروزی رو در سایت ها و برنامه هاشون بگن. در همین حد هم برای من کافیه.
  خستگی نامه نگاری به بیش از ۲۰۰ نماینده پارلمان اعم از محافظه کار و ان دی پی و لیبرال از تنم رفت با این خبر. خودم هم باورم نمیشد.
  منتظر اقدام قانونی و منطقی و برنامه ریزی شده شما و تیم حقوقیتون بعد از اتمام مهلت توافق شده(انتهای ماه جاری) هستیم.
  تا کور شود هر آنکه نتواند دید!

 28. مازیار
  ۳۰ خرداد ۱۳۹۱ در ۰۷:۰۱ | #45

  اقای مختاری عزیز درود
  من جزو موکلین شما نبودم ولی در دعوای حقوقی شما از اداره مهاجرت شرکت کردم.
  این چند خط رو برای قدردانی از زحمات شما و دادن امیدواری به متقاضیان مهاجرتی مثل من، که علیرغم تمام منفی بافی بعضیا معلوم شد واقعی بوده، نوشتم
  البته من هم پروندم ۳ ماه پیش این پروسس شد ولی هنوز فاینالایز نشده
  اگر باز هم در این راه به همراه احتیاج داشتین من هستم.
  باز هم از انرژی مثبتتون ممنون

 29. sasan
  ۳۰ خرداد ۱۳۹۱ در ۰۵:۳۰ | #47

  جناب اقای مختاری مثل گذشته از اطلاعات خوب ،دقیق و کارشناسی شما تشکر نموده و موفقیت روز افزون تیمتان را ارزومندم.باتوجه به اینکه در انتهای یکی از مقالاتتان گفته اید اگر وزارت مهاجرت کانادا ترتیب اثر به حکم دادگاه (حال به هر دلیلی) ندهد، خود دادگاه فقط برای کسانی که رسما شکایت به دادگاه برده اند وارد عمل خواهد شد ودر مورد پرونده های قبل از ۲۰۰۸ که اقای لیهی اقدام نموده اتباع کشورهای هندو پاکستان و… هستند و ایرانیها نیستند که حتی اگر باشند تعداد کمی اند ایا به نظر شما وقت ان نرسیده که شرکت شما باتوجه به احتمال موفقیت (من فکر میکنم احتمال صد درصد حد اقل برای کسانی که شکایت کنند)بسیار بالای ان شروع به تشکیل پرونده و طرح شکایت نمایدو…مجددا ارزومند پویایی روزافزون سایت وزینتان هستم.

  • ۹ تیر ۱۳۹۱ در ۲۲:۳۸ | #48

   من در مورد پرونده های قبل از ۲۰۰۸ امیدی ندارم و رفتن به دادگاه را کارساز نمی دانم
   اگر کسی مایل است به آقای لیهی بپیوندد. انسان شریفی است

 30. farid
 31. فرهاد فرهنگ فر
  ۲۹ خرداد ۱۳۹۱ در ۱۲:۰۵ | #50

  سلام جناب آقای دکتر مختاری
  تبریک و تشکر صمیمانه من و همسرم را هم پذیرا باشید. دیشب از خوشحالی خوابم نبرد. نه صرفا از این جهت که احتمالا تکلیف پرونده ها مشخص می شود بلکه از این جهت که گروهی از ما ایرانی ها هم توانستیم با اعتماد به هم و با دانش و درایت جمعی و با هدایت هوشمندانه جنابعالی وزیر متخلف را به عقب برانیم. این درس بزرگی بود برای کسانی که با ذهنیت و ترس ها و باورهای کمتر توسعه یافته می خواهند قدم به سرزمین توسعه یافته تری بگذارند. امیدوارم دادگاه پزشکان هم به فرجام خود برسد.
  تو پای به در نه و هیچ مپرس
  خود، راه بگویدت که چون باید رفت

 32. احمد
  ۲۹ خرداد ۱۳۹۱ در ۰۸:۵۱ | #51

  سلام جدای از اینکه این خبر برای چه گروهی خوشحال کننده باشد معتقدم تفکری که مسبب این نتیجه شده قابل احترام است و تلاشی که برای پویا شدن و ارتقاء میکشید ؛ بنابراین به همه موکلین تبریک میگویم چرا که مجموعه وزینی پیگیر امورشان است
  دوست خوبم اگر چه این نتیچه بطور مستقیم در پرونده های سرمایه گذاری نقشی نداشته اما گمان میکنم به گردش در آمدن این فعالیت میتواند تأثیر گذار باشد .بدبین نیستم اما فکر میکنم آن زمانی که اقدام نمودیم فکر میکردم با این روش تا نهایتأ ۱/۵ سال در کانادا خواهیم ماند اگر چه شما زمان را تعریف ننموده بودید اما شواهد دال بر این موضوع بود اما الآن دوستی که باعث معرفی من به شما شد و یکماه قبل تر از من اقدام نمود از طریق اسکیل وورکر حدود ۳ هفته پیش رفته اند برای مصاحبه و موفق هم شده اند البته قصدم از بیان اینموارد اصلأ گلایه نبوده و نیست اما من برای اینکه به این فراز و نشیب نیافتم بدنبال راه سرمایه گذاری رفتم و متأسفانه فرآیند تورم خاصه در دلار کلی مشکلات برایم پیش آورد که گفتنی نیست ، بهر جهن خبلی خوشخالم که در راهی که برمیگزینید موفق میشوید دلم میخواست احساسم را از این موفقیت ابراز نمایم و امیدوارم هرچفدر اینطرف با مشکل روبرو شده ام آنطرف قضیه با شرایط راحت و بهتری روبرو بشوم و امیدوارم بزودی برای گروههای سرمایه گذاری نیز میشد خبرهای خیلی خوشی را بشنویم . بهرجهت باز به شما وتیم همراهتان تبریک میگویم .قربانت .احمد

 33. امیر حسین
  ۲۹ خرداد ۱۳۹۱ در ۰۸:۳۳ | #52

  به سهم خود از حرکت جسورانه شما تقدیر می کنم. انتقال اطلاعات مفیدی که شما بی چشمداشت انجام دادید، باعث شد من نیز در این حرکت همراه شما باشم. اصولا بخش عمده ای از ما به همین دلیل اقدام برای مهاجرت کردیم، برای احقاق حقوق خود. وزیر مهاجرت در این میانه کیست که ما را بازیچه خود کند؟
  آقای دکتر… دست مریزاد و خسته نباشید!

 34. هدی
  ۲۹ خرداد ۱۳۹۱ در ۰۷:۱۲ | #53

  واقعا خسته نباشید جناب مختاری
  خبر بسیار مسرت بخشی بود.حس خیلی خوب و تاثیر گذاری به آدم میده ، از جنس امید
  ما کماکان همراه شما خواهیم بود و بابت همه تلاشهاتون خالصانه سپاسگزاریم

دیدگاه ها مسدود است.